lobodaLoboda title

Талановита харизматична співачка та авторка пісень, яка завоювала публіку в усьому світі своїм голосом, що заворожує і змушує серця мільйонів битися частіше. Її виступи - справжнє видовище, завжди яскраве шоу. На вас чекає - незабутній вечір, на якому "LOBODA" поділиться енергетикою духу стійкості!

Ця вольова і водночас тендітна жінка довела усім - що надзусилля та завзятість обов'язково приводять до неймовірних успіхів і визнання, що кожен новий удар долі - робить її сильнішою.

Loboda
Loboda

Після війни "LOBODA" почала все з чистого аркуша, обравши шлях незалежності і самостійності в музичній індустрії: "Нова я сьогодні. Але, як і раніше, я не належу собі, я належу своїм шанувальникам, я відповідальна перед ними. Я виходжу на сцену - до своїх людей"

"LOBODA" - це поєднання сильної особистості, яка створила себе сама, жіночності та вишуканого смаку, краси та витонченості. Цього вечора вона змусить вас забути про все навколо и насолоджуватися лише музикою та незабутніми враженнями.

Її творчість завжди на високому рівні, а кожен концерт - це справжнє видовище, кожна пісня сповнена смислів, у яких ви впізнаєте свої! На концерті прозвучать улюблені мільйонами найпопулярніші хіти і нові композиції, які раніше не звучали. композиції, що раніше не звучали. Не пропустіть шанс відчути справжню енергію та магію виступу "LOBODA"!

FAQ

Для того, щоб купити квиток вам необхідно натиснути кнопку "купити квиток". Далі ви зможете вибрати відповідні місця і оплатити покупку. Після чого квитки автоматично прийдуть вам на email.

Близько 2-х годин.

Оплата квитків здійснюється європейською платіжною системою. Є кілька способів оплати: картка, apple pay, android pay.

Квитки буде надіслано вам на електронну пошту, вказану під час бронювання. Ці квитки можна не роздруковувати, достатньо електронної версії.

Так. Квитки для дітей необхідні з віку 7+. Тільки в супроводі дорослих.

Наразі таких вимог немає.

Так, зв'яжіться зі службою підтримки [email protected]

Напишіть нашій службі підтримки [email protected]